Scaun de bar ARCETO VELVET cu picioare negre, verde inchis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: bej
- Metal: negru
Dimensiuni
- Lățime: 43,5 cm
- Înălțime: 104 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Adâncimea șezutului: 32,5 cm
- Înălțimea spătarului: 31 cm
- Greutate: 5,4 kg
- Capacitatea de susținere: 110 kg
Specificații
- Design atemporal cu ergonomie excelentă
- Țesătură de tapițerie fină
- Construcție metalică robustă
- Picioarele sunt dotate cu protecții pentru a preveni zgârierea podelei
- Livrat în pachet demontat
Stil și confort pentru fiecare zi
Scaunele de bar sunt un accesoriu excelent pentru bucătăriile moderne și barurile de acasă, unde creează un loc plăcut pentru un mic dejun rapid, stat cu prietenii sau relaxare de seară. Datorită construcției lor mai înalte și accentului pe confort, ele oferă suport ideal la ședere și, în același timp, adaugă interioarelor un aspect elegant și aerisit. Se potrivesc ușor cu insula de bucătărie sau barul și creează astfel un spațiu armonios, care va fi practic și stilat în același timp.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332074662 |
| Culoare: | Neagra |
| Greutate: | 5,4 kg |
| Latime: | 43,5 cm |
| Inaltime: | 104 cm |
| Adancime: | 32,5 cm |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)