Scaun de bar cu picioare negre ARCETO VELVET, gri inchis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură din catifea: gri închis
- Metal: negru
Dimensiuni
- Lățime: 43,5 cm
- Înălțime: 104 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Adâncimea șezutului: 32,5 cm
- Înălțimea spătarului: 31 cm
- Greutate: 5,4 kg
- Capacitate de încărcare: 110 kg
Specificații
- Design atemporal cu ergonomie excelentă
- Material de tapițerie fin
- Construcție metalică solidă
- Picioarele sunt dotate cu protecții care protejează podeaua de zgârieturi
- Livrat demontat
Stil și confort pentru fiecare zi
Scaunele de bar sunt un accesoriu excelent pentru bucătăriile moderne și barurile de acasă, unde creează un loc plăcut pentru un mic dejun rapid, socializare cu prietenii sau relaxare de seară. Datorită construcției lor mai înalte și accentului pus pe confort, oferă suport ideal în timpul șederii și conferă interioarelor un aspect elegant și aerisit. Le poți asorta cu ușurință cu insula de bucătărie sau cu un bar, creând astfel un spațiu armonios, practic și de stil în același timp.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332073511 |
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 5,4 kg |
| Latime: | 43,5 cm |
| Inaltime: | 104 cm |
| Adancime: | 32,5 cm |
| Capacitate de incarcare: | 110 cm |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)