Scaun de bar gri deschis POZZA VELVET cu picioare negre
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material de catifea: Gri deschis
- Metal: Negru
Dimensiuni
- Lăţime: 43 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțime: 104 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncimea șezutului: 35 cm
- Capacitate portantă: 110 kg
- Greutate: 5,5 kg
Specificații
- Scaun de bar cu spătar și șezut confortabil
- Tapiterie de catifea fină cu cusături stilate
- Bază metalică robustă vopsită prin pulverizare
- Livrat în stare demontată
POZZA
Scaunul de bar din colecția POZZA atrage prin aspectul său elegant, evidențiat de tapiteria de catifea fină, cusăturile decorative verticale și picioarele metalice subțiri. Datorită stilului său modern, are un aspect luxos, dar totuși primitor și devine ușor un element deosebit în interior. Șezutul confortabil și bine conturat oferă o ședere confortabilă zilnică, fie că este la un insulă de bucătărie, un bar de acasă sau o masă de dining mai înaltă. Scaunul POZZA completează perfect interioarele moderne, elegante și minimaliste, aducând lejeritate, stil și o atmosferă plăcută pentru momente împărtășite și șederea cotidiană.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332073252 |
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 5,5 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 104 cm |
| Adancime: | 35 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 35 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tetiera: | Pentru picioare |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)