Scaun de bar POZZA VELVET, bej
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material de catifea: Béj
- Metal: Decor lemn
Dimensiuni
- Lățime: 43 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțime: 102 cm
- Înălțime șezut: 76 cm
- Lățime șezut: 43 cm
- Adâncime șezut: 35 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg
- Greutate: 5,4 kg
Specificații
- Scaun de bar cu spătar și șezut confortabil
- Tapiterie de catifea delicată cu cusut elegant
- Structură metalică robustă vopsită în câmp electrostatic
- Livrat în stare demontată
POZZA
Scaunul de bar din colecția POZZA impresionează prin aspectul său elegant, evidențiat de catifeaua delicată, cusătura verticală decorativă și structura metalică subțire. Datorită stilului său modern, arată luxos, dar în același timp primitor, devenind ușor un element de atracție al interiorului. Șezutul confortabil modelat oferă confort în timpul șederii zilnice, fie la insula de bucătărie, la barul de acasă sau la o masă înaltă de dining. Scaunul POZZA completează perfect interioarele moderne, elegante și minimaliste, aducând o notă de lejeritate, stil și o atmosferă plăcută pentru momentele petrecute împreună și șederile zilnice.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332099221 |
| Culoare: | Bej |
| Greutate: | 5,4 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 102 cm |
| Adancime: | 49 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 35 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tetiera: | Pentru picioare |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)