Scaun de bar POZZA VELVET, maro deschis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Maro deschis
- Metal: Decor lemn
Dimensiuni
- Lățime: 43 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțime: 102 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncimea șezutului: 35 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg
- Greutate: 5,4 kg
Specificații
- Scaun de bar cu spătar și șezut confortabil
- Husă de catifea fină cu cusut stilat
- Bază metalică solidă acoperită cu vopsea pulbere
- Livrat în stare demontată
POZZA
Scaunul de bar din colecția POZZA atrage cu aspectul său elegant, subliniat de husă din catifea fină, cusături verticale decorative și bază metalică subțire. Datorită stilului său modern, emană lux, dar totodată confort și devine cu ușurință un element de atracție în interior. Șezutul confortabil modelat oferă confort zilnic, fie la insula de bucătărie, barul de acasă sau masa de sufragerie mai înaltă. Scaunul POZZA completează perfect interioare moderne, elegante și minimaliste, aducând lejeritate, stil și o atmosferă plăcută pentru momentele petrecute împreună sau șederea zilnică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332099238 |
| Culoare: | Maro |
| Greutate: | 5,4 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 102 cm |
| Adancime: | 49 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 35 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tetiera: | Pentru picioare |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)