Scaun de bar POZZA VELVET, roz
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură catifelată: Roz
- Metal: Decor lemnos
Dimensiuni
- Lățime: 43 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțime: 102 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncimea șezutului: 35 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg
- Greutate: 5,4 kg
Specificații
- Scaun de bar cu spătar și șezut confortabil
- Material catifelat cu cusături stilizate
- Bază metalică solidă acoperită cu vopsea de pulbere
- Livrat demontat
POZZA
Scaunul de bar din colecția POZZA impresionează prin aspectul său elegant, subliniat de materialul catifelat, cusătura decorativă verticală și baza metalică subțire. Datorită stilului său modern, emană un aer luxos, dar și primitor, devenind ușor un element de impact în interior. Șezutul modelat confortabil oferă comoditate zilnică, fie la insula de bucătărie, barul de acasă sau masa de dining mai înaltă. Scaunul POZZA completează perfect interioarele moderne, elegante sau minimaliste, unde aduce lejeritate, stil și o atmosferă plăcută pentru momente împreună și șederea zilnică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332099214 |
| Culoare: | Roz |
| Greutate: | 5,4 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 102 cm |
| Adancime: | 49 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 35 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tetiera: | Pentru picioare |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)