Scaun de bar POZZA VELVET cu picioare argintii, negru
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material de catifea: Neagră
- Metal: Argintiu
Dimensiuni
- Lățime: 43 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțime: 102 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncimea șezutului: 35 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg
- Greutate: 5,4 kg
Specificații
- Scaun de bar cu spătar și șezut confortabil
- Material de catifea fin cu cusături stilate
- Cadru metalic robust, acoperit cu vopsea praf
- Se livrează demontat
POZZA
Scaunul de bar din colecția POZZA impresionează cu aspectul său elegant, evidențiat de materialul din catifea fină, cusăturile verticale decorative și cadrul metalic subțire. Cu stilul său modern, emană lux, dar în același timp căldură, devenind ușor un element de atracție în interior. Șezutul confortabil și conturat oferă comoditate la șederea zilnică, fie la insula de bucătărie, barul de acasă sau masa de dining mai înaltă. Scaunul POZZA completează perfect interioarele moderne, elegante și minimaliste, aducând lejeritate, stil și o atmosferă plăcută pentru momentele petrecute împreună sau șederea zilnică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332099191 |
| Culoare: | Neagra, Argint |
| Greutate: | 5,4 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 102 cm |
| Adancime: | 49 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 35 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tetiera: | Pentru picioare |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)