Scaun de bar POZZA VELVET cu picioare aurii, crem
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Crem
- Metal: Auriu
Dimensiuni
- Lățime: 43 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțime: 102 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncimea șezutului: 35 cm
- Sarcina maximă: 110 kg
- Greutate: 5,4 kg
Specificații
- Scaun de bar cu spătar și șezut confortabil
- Tapiserie de catifea fină cu cusături stilate
- Bază metalică solidă acoperită cu vopsea pulbere
- Livrat demontat
POZZA
Scaunul de bar din colecția POZZA impresionează prin aspectul său elegant, accentuat de tapiseria de catifea fină, cusăturile decorative verticale și baza metalică subțire. Datorită stilului său modern, scaunul oferă un aer luxos, dar în același timp primitor și poate deveni cu ușurință un element central al interiorului. Șezutul confortabil modelat oferă confort la șederea zilnică, fie la insula din bucătărie, la barul de acasă sau la o masă de sufragerie mai înaltă. Scaunul POZZA completează perfect interioarele moderne, elegante și minimaliste, aducând ușurință, stil și o atmosferă plăcută pentru momentele împreună și șederea zilnică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332099184 |
| Culoare: | Crem, Auriu |
| Greutate: | 5,4 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 102 cm |
| Adancime: | 49 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 35 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tetiera: | Pentru picioare |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)