Scaun de bar POZZA VELVET cu picioare aurii, maro
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Maro
- Metal: Auriu
Dimensiuni
- Lățime: 43 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțime: 102 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncimea șezutului: 35 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg
- Greutate: 5,4 kg
Specificații
- Scaun de bar cu suport și șezut confortabil
- Husă de catifea fină cu cusut stilat
- Structură metalică robustă, acoperită cu vopsea pulbere
- Livrat neasamblat
POZZA
Scaunul de bar din colecția POZZA impresionează prin aspectul său elegant, subliniat de husa de catifea fină, cusutul decorativ vertical și structura metalică subțire. Cu stilul său modern, are un aer luxos, dar totodată confortabil, devenind ușor un element de impact al interiorului. Șezutul confortabil modelat oferă comoditate pentru utilizarea zilnică, fie la insula de bucătărie, la barul de acasă sau la o masă de dining mai înaltă. Scaunul POZZA completează excelent interioarele moderne, elegante și minimaliste, unde aduce lejeritate, stil și o atmosferă plăcută pentru momentele împărtășite și șederea zilnică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332099160 |
| Culoare: | Maro, Auriu |
| Greutate: | 5,4 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 102 cm |
| Adancime: | 49 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 35 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tetiera: | Pentru picioare |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)