Scaun de bar POZZA VELVET cu picioare aurii, neagra
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură catifelată: Neagră
- Metal: Aurie
Dimensiuni
- Lățime: 43 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțime: 102 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncimea șezutului: 35 cm
- Capacitate de susținere: 110 kg
- Greutate: 5,4 kg
Specificații
- Scaun de bar cu spătar și șezut confortabil
- Material catifelat fin cu cusătură stilată
- Bază metalică robustă acoperită cu lac pulbere
- Livrat demontat
POZZA
Scaunul de bar din colecția POZZA atrage prin aspectul său elegant, evidențiat de materialul catifelat fin, cusătura verticală decorativă și bază metalică subțire. Stilul său modern îi conferă un aspect luxos, dar și primitor, devenind ușor un element de impact în interior. Șezutul confortabil modelat oferă confort pentru șederea zilnică, fie la insula din bucătărie, barul de acasă sau masa mai înaltă din sufragerie. Scaunul POZZA completează perfect interioarele moderne, elegante și minimaliste, aducând lejeritate, stil și o atmosferă plăcută pentru momente comune și șederea zilnică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332099153 |
| Culoare: | Neagra, Auriu |
| Greutate: | 5,4 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 102 cm |
| Adancime: | 49 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 35 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tetiera: | Pentru picioare |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)