Scaun de bar POZZA VELVET cu picioare aurii, teracota
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Teracotă
- Metal: Auriu
Dimensiuni
- Lățime: 43 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțime: 102 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncimea șezutului: 35 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg
- Greutate: 5,4 kg
Specificații
- Scaun de bar cu suport și șezut confortabil
- Tapiserie de catifea moale cu cusut stilat
- Structură metalică solidă acoperită cu vopsea pulbere
- Livrat demontat
POZZA
Scaunul de bar din colecția POZZA impresionează prin aspectul său elegant, subliniat de tapiseria de catifea fină, cusătura decorativă verticală și structura metalică subțire. Datorită stilului său modern, emană lux, dar și confort, devenind ușor un element proeminent al interiorului. Șezutul confortabil conturat oferă confort în utilizarea zilnică, fie la insula de bucătărie, barul de acasă sau masa de dining mai înaltă. Scaunul POZZA completează perfect interioarele moderne, elegante și minimaliste, aducând lejeritate, stil și o atmosferă plăcută pentru momentele împreună și șederile zilnice.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332099177 |
| Culoare: | Portocaliu, Auriu |
| Greutate: | 5,4 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 102 cm |
| Adancime: | 49 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 35 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tetiera: | Pentru picioare |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)