Scaun de bar POZZA VELVET cu picioare negre, bej
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material din catifea: Bej
- Metal: Negru
Dimensiuni
- Lățime: 43 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțime: 104 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncimea șezutului: 35 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg
- Greutate: 5,5 kg
Specificații
- Scaun de bar cu spătar și șezut confortabil
- Husa de catifea delicată cu cusături stilate
- Bază metalică solidă acoperită cu vopsea pulbere
- Livrat în stare demontată
POZZA
Scaunul de bar din colecția POZZA impresionează prin aspectul său elegant, evidențiat de husa de catifea fină, cusăturile decorative verticale și baza metalică subțire. Datorită stilului său modern, emană lux, dar în același timp confortabil și devine cu ușurință un element emblematic al interiorului. Șezutul confortabil modelat oferă comoditate la șederea zilnică, fie la insula de bucătărie, la barul din locuință sau la o masă de sufragerie mai înaltă. Scaunul POZZA completează perfect interioarele moderne, elegante și minimaliste, aducând ușurință, stil și o atmosferă plăcută pentru momentele împărtășite și șederea zilnică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332087129 |
| Culoare: | Bej |
| Greutate: | 5,5 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 104 cm |
| Adancime: | 49 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 35 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tetiera: | Pentru picioare |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)