Scaun de bar POZZA VELVET cu picioare negre, negru
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Negru
- Metal: Negru
Dimensiuni
- Lățime: 43 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțime: 104 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncimea șezutului: 35 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg
- Greutate: 5,5 kg
Specificații
- Scaun de bar cu spătar și șezut confortabil
- Husă din catifea fină cu cusătură stilată
- Construcție robustă metalică acoperită cu vopsea pulbere
- Livrat în stare demontată
POZZA
Scaunul de bar din colecția POZZA atrage prin aspectul elegant, evidențiat de husa din catifea fină, cusătura decorativă verticală și picioarele metalice subțiri. Datorită stilului său modern, emană un aer luxos și confortabil și devine ușor un element remarcabil al interiorului. Șezutul confortabil modelat oferă comoditate la șederea zilnică, fie la un insulă de bucătărie, bar acasă sau masă de dining înaltă. Scaunul POZZA completează perfect interioarele moderne, elegante și minimaliste, aducând lejeritate, stil și o atmosferă plăcută pentru momentele împreună și șederea zilnică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332073191 |
| Culoare: | Neagra |
| Greutate: | 5,5 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 104 cm |
| Adancime: | 49 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 35 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tetiera: | Pentru picioare |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)