Scaun de bar POZZA VELVET cu picioare negre, verde inchis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Verde închis
- Metal: Negru
Dimensiuni
- Lățime: 43 cm
- Adâncime: 49 cm
- Înălțime: 104 cm
- Înălțimea șezutului: 76 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Adâncimea șezutului: 35 cm
- Capacitate: 110 kg
- Greutate: 5,5 kg
Specificații
- Scaun de bar cu spătar și șezut confortabil
- Husă catifelată fină cu cusături stilate
- Bază metalică solidă, acoperită cu vopsea pulbere
- Livrat în stare demontată
POZZA
Scaunul de bar din colecția POZZA atrage prin aspectul său elegant, evidențiat de husa fină de catifea, cusăturile decorative verticale și piciorul metalic subțire. Datorită stilului său modern, emană un aer luxos, dar și primitor, devenind ușor un element distinctiv al interiorului. Șezutul confortabil cu formă ergonomică oferă comoditate la utilizarea zilnică, fie că este lângă o insulă de bucătărie, barul de acasă sau o masă înaltă de dining. Scaunul POZZA completează excelent interioarele moderne, elegante și minimaliste, unde aduce lejeritate, stil și o atmosferă plăcută pentru momente împărtășite și șederea zilnică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de bar |
|---|---|
| EAN: | 5903332073313 |
| Culoare: | Verde |
| Greutate: | 5,5 kg |
| Latime: | 43 cm |
| Inaltime: | 104 cm |
| Adancime: | 49 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 35 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma sezutului: | Patratos |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 76 cm |
| Latimea sezutului: | 43 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Spatar: | Cu spatar |
| Tetiera: | Pentru picioare |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)