Scaun de birou AVOLA VELVET, crem deschis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de velur: Crem deschis
- Metal
- Plastic
Dimensiuni
- Lățime: 47,5 cm
- Lățimea șezutului: 47,5 cm
- Adâncime: 56,5 cm
- Adâncimea șezutului: 35 cm
- Înălțime: 73,5 - 84,5 cm
- Înălțimea șezutului: 41,5 - 53 cm
- Diametrul roților: 5 cm
- Lățimea totală a roților: 5 cm
- Capacitate maximă de încărcare: 110 kg
Specificații
- Livrat demontat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de birou |
|---|---|
| EAN: | 2322562936060 |
| Culoare: | Crem |
| Latime: | 47,5 cm |
| Inaltime: | 73,5 - 84,5 cm |
| Adancime: | 56,5 cm |
| Aspect: | Scaun de Birou |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Inaltimea Scaunului: | 41,5 - 53 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Materialul roților: | Plastic, Cauciuc |
| Partea de Sezut: | Tapitat |
| Reglabil: | Da |
| Rotativ: | Rotativ |
| Roti: | Pe roti |
Jak vypadají židle v reálu?
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)