Scaun de birou turcoaz PANSY
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Piele ecologică
- Oțel cromat
- Plastic
Culoare
- Turcoaz
- Argintiu
Dimensiuni
- Lățime: 48 cm
- Adâncime: 42 cm
- Înălțime: 91 cm
- Înălțime șezut: 42-53 cm
Specificații
- Rotativ
- Reglabil pe înălțime
- Livrat dezasamblat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de birou |
|---|---|
| EAN: | 2010100148562 |
| Culoare: | Turcoaz |
| Material: | metal, Plastic |
| Greutate: | 5 kg |
| Latime: | 48 cm |
| Inaltime: | 91 cm |
| Adancime: | 42 cm |
| Aspect: | Scaun de Birou |
| Capacitate de incarcare: | 100 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Inaltimea Scaunului: | 42 - 53 cm |
| Materialul Husei: | Piele Eco |
| Partea de Sezut: | Fara acoperire |
| Reglabil: | Da |
| Rotativ: | Rotativ |
| Roti: | Pe roti |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Cum arată scaunele în realitate?
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)