Scaun de birou negru FLEXISEAT Q-118RC
Descriere detaliată a produsului
Material
- Materialul tapițeriei: țesătură membrană
- Plastic
- Metal
Dimensiuni
- Lățime: 65 cm
- Înălțime: 114 - 124 cm
- Înălțimea șezutului: 47 - 57 cm
- Adâncime totală: 64 cm
- Adâncimea șezutului: 44 cm
- Lățimea șezutului: 45 cm
- Lățimea spătarului: 43 cm
- Adâncimea suportului pentru brațe: 26 cm
- Greutate: 12 kg
Specificații
- Livrat demontat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de birou |
|---|---|
| Culoare: | Neagra |
| Greutate: | 12 kg |
| Latime: | 65 cm |
| Inaltime: | 114 - 124 cm |
| Adancime: | 64 cm |
| Adancime scaun: | 44 cm |
| Aspect: | Scaun de Birou |
| Capacitate de incarcare: | 100 kg |
| Cotiere: | Cu cotiere |
| Inaltimea Scaunului: | 47 - 57 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Tapitat |
| Reglabil: | Reglabil |
| Rotativ: | Rotativ |
| Roti: | Pe roti |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)