Scaun de birou verde MINK
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea
- Metal
- Plastic
Culoare
- Verde - verde marin
Dimensiuni
- Lățime totală: 61 cm
- Lățime șezut: 36 - 46 cm
- Adâncime totală: 68 cm
- Adâncime șezut: 45 cm
- Înălțime: 75 - 86 cm
- Înălțime până la cotiere: 59 - 69 cm
- Înălțime șezut: 44 - 54,5 cm
- Greutate: 8,85 kg
- Capacitate de încărcare: 110 kg
Specificații
- Design atemporal combinat cu ergonomie excelentă
- Șezut complet rotativ umplut cu spumă de acoperire
- Bază metalică cu 5 brațe pe roți
- Ajustarea înălțimii scaunului prin utilizarea unui mecanism pneumatic
- Livrat dezasamblat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de birou |
|---|---|
| EAN: | 5903332061617 |
| Culoare: | Verde |
| Greutate: | 5,7 kg |
| Latime: | 61 cm |
| Inaltime: | 44 - 54,5 cm |
| Adancime: | 68 cm |
| Aspect: | Scaun de Birou |
| Cotiere: | Cu cotiere |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Plastic |
| Partea de Sezut: | Tapitat |
| Reglabil: | Da |
| Rotativ: | Rotativ |
| Roti: | Pe roti |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)