Scaun bucatarie OSAKA plastic, petrol
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul scaunului
- Polipropilenă: Petrol
Dimensiunile scaunului (+/- 1 cm)
- Lățime: 47 cm
- Înălțime: 82 cm
- Adâncime: 51 cm
- Înălțimea șezutului: 44 cm
- Adâncimea șezutului: 39 cm
- Lățimea șezutului: 46 cm
- Capacitate de încărcare: 100 kg
- Greutate: cca 3,4 kg
Specificații
- Șezut ergonomic modelat
- Posibilitate de utilizare în interior și exterior
- Șezut ușor, cu întreținere ușoară
- Picioare detașabile pentru depozitare ușoară la sfârșitul sezonului
- Recomandăm să fie protejat de expunerea îndelungată la soare pentru a păstra culoarea
- Livrat demontat
Scaun stilat pentru casă și grădină
Acest scaun modern este o alegere excelentă pentru utilizarea zilnică acasă și afară. Datorită construcției ușoare, dar durabile din polipropilenă, îl puteți muta ușor din bucătărie sau sufragerie pe terasă, balcon sau grădină. Șezutul ergonomic modelat oferă confort la ședere cu familia, la lucru la masă sau la relaxare în aer liber. Designul minimalist se potrivește de minune în interioare moderne și spații exterioare, creând un loc plăcut pentru o cafea rapidă, întâlniri de vară sau relaxare la soare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de luat masa |
|---|---|
| EAN: | 5361121256055 |
| Culoare: | Albastru |
| Greutate: | 3,4 kg |
| Latime: | 47 cm |
| Inaltime: | 82 cm |
| Adancime: | 51 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 39 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 100 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatar: | Rotunjit |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 44 cm |
| Latimea sezutului: | 46 cm |
| Material sezut: | Plastic |
| Materialul Picioarelor: | Plastic |
| Partea de Sezut: | Fara captuseala |
| Rotativ: | Nu |
| Seturi: | Bucati |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)