Scaun de dining cu picioare negre DAN gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură
- Metal
Culoare
- Gri nr. 220
- Negru mat
Dimensiuni
- Lățime: 44 cm
- Lățimea șezutului: 43 cm
- Lățimea spătarului: 49 cm
- Adâncimea șezutului: 41 cm
- Înălțime: 75 cm
- Înălțimea șezutului: 49 cm
- Înălțimea spătarului: 21 cm
- Sarcina maximă: 130 kg
- Greutate: 6 kg
Eleganță scandinavă
Îmbrăcați interiorul cu un nou aspect. Culorile închise și prea mult mobilier fac ca încăperea să pară mai mică. Inspirați-vă din stilul scandinav, care simbolizează luminozitate, simplitate și natură. Stilul care provine din natura nordică surprinde pe mulți cu funcționalitate ridicată, sustenabilitate și o atmosferă armonioasă. Scaunul de masă Dan în culoarea gri va deveni piesa perfectă pentru o sufragerie scandinavă. Tapiseria și forma scaunului asigură un confort ridicat. Asortați scaunul Dan cu elemente metalice în sufragerie și accesorii în nuanțe pastelate delicate. Bucurați-vă de mese împreună cu familia și prietenii.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de luat masa |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Latime: | 44 cm |
| Inaltime: | 75 cm |
| Adancime: | 41 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 130 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatar: | Rotunjit |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 49 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)