Set 4 bucati scaune din plastic OSAKA, petrol
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul scaunului
- Polipropilenă: Petrol
Dimensiunile scaunului (+/- 1 cm)
- Lățime: 47 cm
- Înălțime: 82 cm
- Adâncime: 51 cm
- Înălțimea șezutului: 44 cm
- Adâncimea șezutului: 39 cm
- Lățimea șezutului: 46 cm
- Sarcină maximă: 100 kg
- Greutate: cca 3,4 kg
Specificații
- Set de 4 scaune de masă
- Sediu ergonomic conturat
- Utilizabil atât în interior, cât și în exterior
- Șezut ușor cu întreținere facilă
- Picioare detașabile pentru depozitare ușoară după sezon
- Recomandăm protejarea de expunerea prelungită la soare pentru conservarea culorii
- Livrat demontat
Scaun stilat pentru acasa și grădină
Acest scaun modern este o alegere excelentă pentru utilizarea zilnică acasă și afară. Datorită construcției ușoare, dar durabile din polipropilenă, poate fi mutat cu ușurință din bucătărie sau sala de mese la terasă, balcon sau grădină. Șezutul ergonomic oferă confort atât la petrecerea timpului cu familia, lucrul la masă, cât și la relaxarea în aer liber. Designul minimalist se încadrează perfect în interioare moderne și spații exterioare, creând un loc plăcut pentru o cafea rapidă, ședere de vară sau relaxare la soare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de luat masa |
|---|---|
| Culoare: | Albastru |
| Greutate: | 13,6 kg |
| Latime: | 47 cm |
| Inaltime: | 82 cm |
| Adancime: | 51 cm |
| Model: | Monocrom |
| Numar de locuri: | Pentru 4 persoane |
| Adancime scaun: | 39 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 100 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatar: | Rotunjit |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 44 cm |
| Latimea sezutului: | 46 cm |
| Material sezut: | Plastic |
| Materialul Picioarelor: | Plastic |
| Partea de Sezut: | Fara captuseala |
| Rotativ: | Nu |
| Seturi: | Seturi |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)