Gri scaun bucatarie BERA din catifea
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură din catifea: Gri
- Metal: Decor lemn
Dimensiuni (+/- 1 cm)
- Lățime: 54 cm
- Înălțime: 88 cm
- Adâncime: 60 cm
- Înălțimea șezutului: 49 cm
- Lățimea șezutului: 54 cm
- Adâncimea șezutului: 42 cm
- Greutate: 4,5 kg
- Capacitate: 110 kg
Specificații
- Scaun de sufragerie modern tapitat
- Cusături elegante
- Bază metalică solidă
- Livrat dezasamblat
Creați un colț de sufragerie unde eleganța se îmbină cu confortul zilnic. Scaunul tapitat devine nu doar un loc practic pentru ședere, ci și un element de design pronunțat care va înviora întregul interior. Se potrivește perfect atât cu mese moderne, cât și cu cele clasice și oferă confort pentru cinele de familie și întâlnirile cu prietenii. Bucurați-vă de un spațiu în care vă veți simți bine și în care vă veți întoarce cu drag.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de sufragerie din catifea |
|---|---|
| EAN: | 5903332096411 |
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 4,5 kg |
| Latime: | 54 cm |
| Inaltime: | 88 cm |
| Adancime: | 60 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 49 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)