Maro scaun bucatarie BERA din catifea cu picioare aurii
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Maro
- Metal: Auriu
Dimensiuni (+/- 1 cm)
- Lățime: 54 cm
- Înălțime: 87 cm
- Adâncime: 60 cm
- Înălțime șezut: 49,5 cm
- Lățime șezut: 53 cm
- Adâncime șezut: 42 cm
- Greutate: 4,5 kg
- Sarcină maximă: 110 kg
Specificații
- Scaun de sufragerie modern din catifea
- Cusături elegante
- Picioare metalice pronunțate de culoare aurie
- Livrat dezmembrat
Creează un colț de luat masa unde eleganța se împletește cu confortul zilnic. Scaunul tapițat nu este doar un loc practic de șezut, ci și un element de design proeminent care va revitaliza întregul interior. Se potrivește atât cu mese moderne, cât și clasice și oferă confort la cinele de familie sau la întâlnirile cu prietenii. Oferă-ți un spațiu unde te vei simți bine și unde vei dori să te întorci cu drag.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de sufragerie din catifea |
|---|---|
| EAN: | 5903332096558 |
| Culoare: | Maro, Auriu |
| Greutate: | 4,5 kg |
| Latime: | 54 cm |
| Inaltime: | 87 cm |
| Adancime: | 60 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 49,5 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)