Maro scaun bucatarie BERA din catifea cu picioare negre
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Maro
- Metal: Negru
Dimensiuni (+/- 1 cm)
- Lățime: 54 cm
- Înălțime: 88 cm
- Adâncime: 60 cm
- Înălțimea șezutului: 49 cm
- Lățimea șezutului: 54 cm
- Adâncimea șezutului: 42 cm
- Greutate: 4,5 kg
- Capacitate de încărcare: 110 kg
Specificații
- Scaun de bucătărie modern cu tapițerie
- Cusături elegante
- Cadru metalic solid
- Livrat neasamblat
Creați un colț de luat masa unde eleganța se îmbină cu confortul zilnic. Scaunul tapițat va deveni nu doar un loc practic de ședere, ci și un element de design distinctiv, care va revitaliza întregul interior. Se potrivește perfect atât cu mese moderne, cât și cu cele clasice, oferind confort la cine în familie și întâlniri cu prietenii. Bucurați-vă de un spațiu în care vă veți simți bine și unde veți dori să vă întoarceți.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de sufragerie din catifea |
|---|---|
| EAN: | 5903332096398 |
| Culoare: | Maro |
| Greutate: | 4,5 kg |
| Latime: | 54 cm |
| Inaltime: | 88 cm |
| Adancime: | 60 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 49 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)