Roz scaun bucatarie BERA din catifea cu picioare aurii
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Roz
- Metal: Auriu
Dimensiuni (+/- 1 cm)
- Lățime: 54 cm
- Înălțime: 87 cm
- Adâncime: 60 cm
- Înălțimea șezutului: 49,5 cm
- Lățimea șezutului: 53 cm
- Adâncimea șezutului: 42 cm
- Greutate: 4,5 kg
- Capacitate: 110 kg
Specificații
- Scaun de sufragerie modern, tapițat
- Cusut elegant
- Bază metalică distinctivă de culoare aurie
- Livrează în formă demontată
Creați un colț de sufragerie unde eleganța se îmbină cu confortul zilnic. Scaunul tapițat nu va fi doar un loc practic pentru ședere, ci și un element de design distinctiv care va înviora întregul interior. Se potrivește excelent atât cu mese moderne, cât și clasice, oferind confort la cinele de familie și întâlnirile cu prietenii. Oferiți-vă un spațiu unde vă veți simți bine și veți dori să reveniți.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de sufragerie din catifea |
|---|---|
| EAN: | 5903332096572 |
| Culoare: | Roz, Auriu |
| Greutate: | 4,5 kg |
| Latime: | 54 cm |
| Inaltime: | 87 cm |
| Adancime: | 60 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 49,5 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)