Scaun de catifea neagra LAVA
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură din catifea: Neagră
- Metal: Decor lemn
Dimensiuni (± 1 cm)
- Lățime: 45 cm
- Adâncime: 55 cm
- Înălțime: 86 cm
- Înălțimea șezutului: 48,5 cm
- Lățimea șezutului: 44,5 cm
- Adâncimea șezutului: 40 cm
- Capacitate de susținere: 110 kg
- Greutate: 4,2 kg
Specificații
- Scaun de dining tapițat cu umplutură moale
- Design atemporal cu cusături fine
- Picioare metalice solide acoperite cu lac pulbere
- Livrat dezasamblat
Stilul care îmbină forme simple și funcționalitate ridicată. Mizați pe accesorii discrete, o paletă de culori delicate și materiale naturale. Accesoriile perfecte pentru o sală de mese scandinavă sunt plantele veșnic verzi, napron colorat și lămpile mari din metal. Interiorul scandinav nu se poate lipsi de ferestre mari și iluminare care asigură lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul de dining tapițat Lava se integrează perfect într-o sală de mese inspirată de țările scandinave. Cusăturile simple și picioarele metalice în decor de lemn se potrivesc cu o masă cu elemente metalice. Arată excelent diferitele culori ale scaunelor la aceeași masă. Nu vă fie teamă de schimbare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de sufragerie din catifea |
|---|---|
| EAN: | 5903332079001 |
| Culoare: | Neagra |
| Greutate: | 4,2 kg |
| Latime: | 45 cm |
| Inaltime: | 86 cm |
| Adancime: | 55 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 40 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 48,5 cm |
| Latimea sezutului: | 44,5 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)