Scaun de masa INCA VELVET cu picioare aurii, crem
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea: Crem
- Metal: Auriu
Dimensiuni
- Lățime: 49 cm
- Adâncime: 55 cm
- Înălțime: 78 cm
- Înălțimea șezutului: 48 cm
- Lățimea șezutului: 45 cm
- Adâncimea șezutului: 41 cm
- Capacitate maximă: 110 kg
- Greutate: 4,55 kg
Specificații
- Scaun tapițat de design
- Îmbrăcăminte de catifea fină cu cusături decorative
- Bază metalică stabilă
- Livrat în stare demontată
INCA
Colecția INCA îmbină designul elegant, confortul și utilizarea versatilă într-un interior modern. Formele rotunjite caracteristice, captuseala fină și construcția ușoară creează un ansamblu armonios, care completează cu ușurință sufrageria, biroul și spațiul de locuit. Mobilierul din această colecție este conceput cu accent pe confort zilnic, combinabilitatea simplă și aspectul atemporal, făcându-l să se integreze firesc în diferite stiluri de locuință. Colecția INCA reprezintă alegerea ideală pentru cei care caută o îmbinare între caracterul practic și detaliile elegante pentru utilizarea zilnică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de sufragerie din catifea |
|---|---|
| EAN: | 5903332099542 |
| Culoare: | Crem, Auriu |
| Greutate: | 4,55 kg |
| Latime: | 49 cm |
| Inaltime: | 78 cm |
| Adancime: | 55 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 41 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 48 cm |
| Latimea sezutului: | 45 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)