Scaun de sufragerie din catifea TRENTO roz prafuit
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură de catifea
- Oţel
Culoare
- Roz prăfuit
- Negru
Dimensiuni
- Latime: 57 cm
- Adâncime: 44,5 cm
- Inaltime: 83 cm
- Inaltime sezut: 48 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de sufragerie din catifea |
|---|---|
| Culoare: | Roz |
| Latime: | 57 cm |
| Inaltime: | 83 cm |
| Adancime: | 44,5 cm |
| Model: | Bicolor |
| Aspect: | Fotoliu scaun |
| Cotiere: | Cu cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 48 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Otel |
| Partea de Sezut: | Cu captuseala |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Jak vypadají židle v reálu?
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)