Scaun din catifea gri TURIN cu picioare negre
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul scaunului
- Țesătură din catifea: Gri
- Metal: Neagră
Dimensiunile scaunului (+/- 1 cm)
- Lățime: 44,5 cm
- Adâncime: 53 cm
- Înălțime: 88,5 cm
- Înălțimea șezutului: 48,5 cm
- Adâncimea șezutului: 40 cm
- Lățimea șezutului: 44,5 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg
- Greutate: 4,2 kg
Specificații
- Scaun tapițat cu cusături fine
- Șezut confortabil cu umplutură
- Picioare metalice ce asigură rezistență și stabilitate
- Design atemporal ce se potrivește cu diverse stiluri de interior
- Se livrează demontat
Stilul care îmbină formele simple și funcționalitatea înaltă. Alegeți accesorii sobre, o paletă de culori delicate și materiale naturale. Accesorii ideale pentru o sală de mese scandinavă sunt plantele mereu verzi, napronuri colorate și lămpi mari din metal. Interiorul scandinav nu poate fi lipsit de ferestre mari și de iluminat care asigură lumina chiar și în zilele scurte. Scaunul Turin se integrează perfect într-o sală de mese inspirată de țările scandinave. Arată excelent diverse culori de scaune la aceeași masă – nu vă temeți de schimbare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de sufragerie din catifea |
|---|---|
| EAN: | 5903332072002 |
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 4,2 kg |
| Latime: | 44,5 cm |
| Inaltime: | 88,5 cm |
| Adancime: | 53 cm |
| Model: | Monocrom |
| Adancime scaun: | 40 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 48,5 cm |
| Latimea sezutului: | 44,5 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)