Set 4 bucati scaune din plastic OSAKA, bej
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul scaunului
- Polipropilenă: Bej
Dimensiunile scaunului (+/- 1 cm)
- Lățime: 47 cm
- Înălțime: 82 cm
- Adâncime: 51 cm
- Înălțimea șezutului: 44 cm
- Adâncimea șezutului: 39 cm
- Lățimea șezutului: 46 cm
- Sarcină maximă: 100 kg
- Greutate: cca 3,4 kg
Specificații
- Sada 4 bucăți de scaune de masă
- Șezut modelat ergonomic
- Posibilitate de utilizare atât în interior, cât și în exterior
- Șezut ușor cu întreținere simplă
- Picioare detașabile pentru depozitare sezonieră ușoară
- Recomandăm protejarea împotriva expunerii îndelungate la soare pentru păstrarea culorii
- Livrat dezasamblat
Scaun stilat pentru casă și grădină
Acest scaun modern este o alegere excelentă pentru utilizarea zilnică acasă și în aer liber. Datorită construcției ușoare dar rezistente din polipropilenă, îl puteți muta cu ușurință din bucătărie sau sufragerie pe terasă, balcon sau grădină. Șezutul modelat ergonomic oferă confort la ședere cu familia, la lucru la birou sau la relaxare în aer liber. Designul minimalist se integrează perfect în interioarele moderne și în spațiile exterioare, creând un loc plăcut pentru o cafea rapidă, o ședere de vară sau relaxare la soare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Seturi de bucatarie la pret avantajos |
|---|---|
| Culoare: | Bej |
| Greutate: | 13,6 kg |
| Latime: | 47 cm |
| Inaltime: | 82 cm |
| Adancime: | 51 cm |
| Model: | Monocrom |
| Numar de locuri: | Pentru 4 persoane |
| Adancime scaun: | 39 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 100 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatar: | Rotunjit |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 44 cm |
| Latimea sezutului: | 46 cm |
| Material sezut: | Plastic |
| Materialul Picioarelor: | Plastic |
| Partea de Sezut: | Fara captuseala |
| Rotativ: | Nu |
| Seturi: | Seturi |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)