Set 2 bucati scaune din plastic OSAKA, antracit
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Materialul scaunului
- Polipropilenă: Gri închis / antracit
Dimensiuni scaun (+/- 1 cm)
- Lățime: 47 cm
- Înălțime: 82 cm
- Adâncime: 51 cm
- Înălțimea șezutului: 44 cm
- Adâncimea șezutului: 39 cm
- Lățimea șezutului: 46 cm
- Capacitate de încărcare: 100 kg
- Greutate: cca 3,4 kg
Specificații
- Sada 2 ks jídelních židlí
- Scaun ergonomic
- Posibilitatea de utilizare atât în interior, cât și în exterior
- Șezut ușor de întreținut
- Picioare detașabile pentru o depozitare ușoară
- Se recomandă protejarea de expunerea îndelungată la soare pentru a păstra culoarea
- Livrat demontat
Scaun stilat pentru acasă și grădină
Acest scaun modern este o alegere excelentă pentru utilizare zilnică acasă și afară. Datorită construcției ușoare, dar durabile din polipropilenă, îl puteți muta cu ușurință din bucătărie sau sufragerie pe terasă, balcon sau grădină. Șezutul ergonomic oferă confort pentru întâlnirile cu familia, lucrul la masă și relaxarea în aer liber. Designul minimalist se potrivește perfect în interioare moderne și spații exterioare, creând un loc plăcut pentru o cafea rapidă, întâlniri de vară sau relaxare la soare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Seturi de bucatarie la pret avantajos |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 6,8 kg |
| Latime: | 47 cm |
| Inaltime: | 82 cm |
| Adancime: | 51 cm |
| Model: | Monocrom |
| Numar de locuri: | Pentru 2 persoane |
| Adancime scaun: | 39 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 100 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatar: | Rotunjit |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 44 cm |
| Latimea sezutului: | 46 cm |
| Material sezut: | Plastic |
| Materialul Picioarelor: | Plastic |
| Partea de Sezut: | Fara captuseala |
| Rotativ: | Nu |
| Seturi: | Seturi |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)