Perna de sezut pe podea FLORANCE PANAMA JUTE 60x60 cm, bej
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 50% bumbac
- 45% poliester
- 5% alte fibre
Culoare
- Bej
Dimensiuni
- Lățime: 60 cm
- Lungime: 60 cm
- Înălțime: 10 cm
- Greutate: 1,2 kg
Specificații
- Îmbunătățește confortul și asigură moliciune la ședere
- Previne pătrunderea rapidă a frigului
- La utilizarea în aer liber, perna să fie protejată de ploaie și soare direct
- Temperatura recomandată pentru spălare 30 °C (conform etichetei producătorului)
Parametri suplimentari
| Categorie: | Taburet |
|---|---|
| EAN: | 8713229064860 |
| Culoare: | Bej |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 1,2 kg |
| Latime: | 60 cm |
| Inaltime: | 10 cm, Inalt |
| Lungime: | 60 cm |
| Motiv: | Culoare solida |
| Atasare: | Fara snur |
| Dimensiune: | 60 x 60 cm |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Materialul Husei: | Polibumbac |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)