Taburet pufos gri SHEEPISH
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Poliester: Material plush
Culoare
- Gri
Dimensiuni
- Diametru: 32 cm
- Înălțime: 36 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Taburet |
|---|---|
| EAN: | 8430852643162 |
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 5 kg |
| Inaltime: | 36 cm |
| Spatiu de depozitare: | Fara spatiu de stocare |
| Diametru: | 32 cm |
| Materialul Husei: | Poliester |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)