Covor bej CARLO SURI 80 x 150 cm
Produse asociate
50 Lei
până la –2 %
Draperie neagra OXFORD 140x250 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 49 Lei
Reduceri
21 Lei
–42 %
Prosoape LINIA 45x60 cm, set 3 buc - mai multe variante
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Reduceri
63 Lei
–58 %
Cearsaf jersey cu elastic gri deschis, 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Reduceri
84 Lei
–55 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm gri deschis
In stoc
(>10 buc)
37 Lei
84 Lei
–30 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
84 Lei
–47 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
44 Lei
96 Lei
–1 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm cu perna BASIC 70x90 cm
In stoc
(>10 buc)
95 Lei
Preț foarte scăzut
84 Lei
–44 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm alb
In stoc
(>10 buc)
47 Lei
Reduceri
63 Lei
–65 %
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
22 Lei
Reduceri
63 Lei
–65 %
Cearsaf jersey de culoare nisipie 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
22 Lei
126 Lei
–23 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 180 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
97 Lei
Reduceri
63 Lei
–60 %
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm albastru deschis
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Polipropilenă
Dimensiuni
- Lungime: 150 cm
- Latime: 80 cm
- Inaltimea parului: 2,5 cm
- Dimensiune pachet: 90 x 40 x 40 cm (Lxlxh)
Proprietăți
- Doar curatare uscata
- A nu se folosi înălbitor
- Nu călcați
- Nu uscați cu mașina
- Covorul a primit certificatul OEKO-TEX
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Textile |
|---|---|
| EAN: | 4053894887673 |
| Culoare: | Bej |
| Material: | Polypropilen |
| Greutate: | 2 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Lungime: | 150 cm |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Inaltimea firului: | 2,5 cm |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)