Umbrela de soare COLORFUL STRIPES 180 cm, colorat
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Microfibră împletită
- Tijă cu pulverizare electrostatică
Culoare
- Roșu
- Albastru
- Portocaliu
- Verde
- Galben
Dimensiuni
- Diametrul umbrelei de soare: 180 cm
- Înălțimea umbrelei de soare: 190 cm
- Diametrul tijei: 1,7 cm
Specificații
- Adecvată pentru fixare ușoară în pământ sau nisip
- Pliabilă
- Stabilă
- Utilizare largă – pentru utilizare la plajă, în camping, pe teren, pe balcon sau în grădină
Prin utilizare îndelungată și influența radiațiilor solare, nuanța de culoare a umbrelei de soare se poate modifica.
Nu lăsați umbrăla de soare extinsă în condiții meteo nefavorabile. În caz de vânt foarte puternic, recomandăm plierea umbrelei de soare pentru a evita deteriorarea.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Umbrele de soare |
|---|---|
| Culoare: | Colorat |
| Greutate: | 3 kg |
| Inaltime: | 190 cm |
| Cadru: | Fara suport |
| Diametru: | 180 cm |
| Forma mobilierului: | Rotunda |
| Locatie: | De gradina, Pe balcon |
| Tip de constructie: | Centrala |
| Umbrela material: | Microfibra |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)