Umbrela de soare PALMA 180 cm, negru-alb
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Microfibră împletită
- Tijă cu vopsire în câmp electrostatic
Culoare
- Alb
- Negru
- Verde
Dimensiuni
- Diametrul umbrelei de soare: 180 cm
- Înălțimea umbrelei de soare: 190 cm
- Diametrul tijei: 1,7 cm
Specificații
- Montare ușoară în pământ sau nisip
- Pliabilă
- Stabilă
- Utilizare variată – pentru folosire pe plajă, în camping, pe proprietate, pe balcon sau în grădină
Prin utilizarea pe termen lung și influența radiației solare, culoarea umbrelei de soare se poate schimba.
Nu lăsați umbrela de soare deschisă în condiții meteorologice nefavorabile. În cazul vântului foarte puternic, se recomandă plierea umbrelei pentru a preveni deteriorarea acesteia.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Umbrele de soare |
|---|---|
| Culoare: | Alb, Neagra |
| Greutate: | 3 kg |
| Inaltime: | 190 cm |
| Cadru: | Fara suport |
| Diametru: | 180 cm |
| Forma mobilierului: | Rotunda |
| Locatie: | De gradina, Pe balcon |
| Tip de constructie: | Centrala |
| Umbrela material: | Microfibra |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)