AKCE Bavlněné povlečení mix vzorů
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Podrobnosti:
- Materiál - 80% bavlna + 20 % polyester | 100% bavlna
- Gramáž - 125 g/m2 | 135g/m2
- Povlak na polštář: 70 x 90 cm
- Povlak na přikrývku: 140 x 200 cm
- Zapínání: Knoflíky / Zip
- Cena za 1 sadu povlečení
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sansa pentru textile |
|---|---|
| EAN: | 8596605022858 |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni perna: | 70 x 90 cm |
| Material: | 100% bumbac, 80% bumbac | 20% poliester |
| Gramaj: | 125 g/m2, 135 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Inchidere: | Nasturi, Fermoar |
| Pret: | Leftine pana la 80 Lei |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)