Geanta de plaja cu compartiment termo CHILLORA 53 cm - mai multe variante
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material:
- Poliester
Culoare:
- Albastru
- Maro
- Gri
- Culoare la alegere din variante
Dimensiuni ale suportului
- Înălțime: 53 cm
- Lățime: 39 cm
- Adâncime: 16 cm
- Greutate: 0,15 kg
Specificații
- Compartiment termo separat
- Construcție ușoară din plasă
- Alternativă ecologică la pungile de plastic
- Mânere practice pentru transport confortabil
- Ușor de întreținut și curățat
- Disponibilă în 3 variante de culoare
- Prețul este pentru 1 buc
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii de calatorie |
|---|---|
| EAN: | Alegeţi varianta |
| Culoare: | Gri, Maro, Albastru |
| Material: | Poliester |
| Greutate: | 0,15 kg |
| Latime: | 39 cm |
| Inaltime: | 53 cm |
| Adancime: | 16 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)