Poncho pentru copii LAGOON TREASURE colorat
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibra
Culoare
- Colorat
- Cu imagini
Dimensiuni
- Lățime: 60 cm
- Lungime totală: 120 cm (în stare desfăcută)
- Lungime inclusiv gluga: 90 cm
- Lungime fără glugă: 60 cm
Specificații
- Recomandat pentru copii de la 3 la 5 ani
- Glugă practică
- Închidere cu capse
- Uscare rapidă
- Material antialergenic
- Temperatura recomandată de spălare 30 - 40 °C (conform etichetei producătorului)
- La prima spălare este necesar să spălați separat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosop poncho pentru copii |
|---|---|
| EAN: | 5902311487837 |
| Culoare: | Colorat |
| Material: | 100% microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Greutate: | 0,6 kg, 0,4 kg |
| Latime: | 60 cm |
| Inchidere: | Cu capse |
| Executie: | Multicolore |
| Lungime: | 120 cm |
| Model: | Cu image |
| Pentru copii: | Pentru copii |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)