Lampa solara FLARION cu efect de flacara 48,5 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Plastic: Negru
Dimensiuni
- Înălțime: 48,5 cm
- Diametru: 8 cm
- Culoarea iluminatului: Alb cald
- Greutate: 0,12 kg
Specificații
- 12 x SMD LED
- Efect de flacără pâlpâitoare
- Rezistent la apă IP44
- Baterie 1x AAA Ni-MH 1,2V 200 mAh
- Buton de pornire/oprit
- Timp de funcționare 6 - 8 ore după încărcare completă
- Instalare oriunde în grădină prin fixare în pământ
Bucurați-vă de momente de relaxare în grădină cu lumina blândă care creează o atmosferă confortabilă. Fie că organizați o întâlnire de seară cu prietenii sau doriți doar să vă bucurați de liniște după o zi încărcată, iluminarea corectă poate face minuni. Datorită instalării facile, puteți crea un colțișor plăcut exact acolo unde aveți nevoie. Valorificați la maximum potențialul spațiului dvs. exterior și transformați momentele cotidiene în experiențe de neuitat sub cerul liber.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii pentru gradina |
|---|---|
| EAN: | 8718026585792 |
| Culoare: | Neagra |
| Material: | Plastic |
| Greutate: | 0,12 kg |
| Inaltime: | 48,5 cm |
| Aspect: | Clasic, Decorative |
| Culoarea luminii: | Alb cald |
| Diametru: | 8 cm |
| Sursa: | Solara |
| Telecomanda: | Cu intrerupator |
| Tipul de locatie: | La sol |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)