Cearsaf din bumbac bej 140x240 cm
Produse asociate
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
31 Lei
–19 %
Cearsaf din bumbac crem 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
42 Lei
–28 %
Cearsaf din bumbac mentolat 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
30 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
31 Lei
–19 %
Cearceaf din bumbac gri deschis 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
Cearsaf din bumbac LUX maro deschis 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
35 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
31 Lei
–25 %
Cearsaf din bumbac albastru 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
42 Lei
–45 %
Cearsaf din bumbac alb 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
Cearceaf din bumbac SLUB 140x240 cm crem, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
42 Lei
–42 %
Cearsaf din bumbac gri inchis 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
24 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
35 Lei
–2 %
Cearsaf din bumbac LUX maro inchis 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
34 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
84 Lei
–69 %
Cearsaf din bumbac LUX gri inchis 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
35 Lei
–11 %
Cearsaf din bumbac LUX roz deschis 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
31 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
35 Lei
–5 %
Cearsaf din bumbac LUX bej 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
33 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
Cearsaf din bumbac LUX mentolat 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
35 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
35 Lei
–8 %
Cearsaf din bumbac LUX azur-albastru 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
33 Lei
–9 %
Cearsaf din bumbac 140x240 cm alb, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
30 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
Cearsaf din bumbac SLUB 140x240 cm mix de culori, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Descriere detaliată a produsului
Cearșaf din bumbac
Cearșaful clasic și mereu căutat, realizat din amestec de bumbac cu un procent de 80% bumbac și 20% poliester, este plăcut la atingere și blând cu pielea. Este popular pentru ușurința, respirabilitatea și totodată rezistența mai mare datorită adăugării de poliester. Materialul își menține forma și culoarea pe termen lung cu o îngrijire corespunzătoare și, în comparație cu bumbacul pur, este mai puțin șifonabil și ușor de întreținut. Alegerea ideală pentru grădinițe, hoteluri și diferite tipuri de unități de cazare.
Material
- 80% bumbac | 20% poliester
Dimensiune
- 140 x 240 cm
Culoare
- Bej
Caracteristici
- Cearșaful nu este elastic
- Cearșaful este fără elastic
- Temperatura recomandată pentru spălare: 40 °C - 60 °C (conform etichetei producătorului de cearșafuri)
- Spălare recomandată: săptămânal, minim 1x la 14 zile
- Cearșaful poate fi uscat în uscător la temperaturi scăzute
- La prima spălare, trebuie spălat separat!
Conținutul pachetului
- 1 bucată cearșaf 140 x 240 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cearsafuri de bumbac 140 x 240 cm |
|---|---|
| EAN: | 8596605035773 |
| Culoare: | Bej |
| Material: | 80% bumbac | 20% poliester |
| Gramaj: | 105 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 - 60 °C |
| Greutate: | 0,45 kg |
| Tip: | Pentru pat de o persoana |
| Cu elastic: | Nu |
| Inaltimea optima a saltelei: | Pana la 20 cm |
| Intinzatoare: | Nu |
| Dimensiune: | 140 x 240 cm |
| Uscarea in uscatorul: | Da |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)