Cearceaf cu elastic din microfibra negru 180 x 200 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Compoziție: 100% microfibră
- Greutate: 160 g/m²
Culoare
- Negru
Dimensiuni
- Dimensiune: 180 x 200 cm
Caracteristici
- Material moale și rezistent, cu durată lungă de viață
- Elasticitate ridicată, nu alunecă și se fixează ferm
- Nu necesită călcare
- Înconjurat cu elastic pe toată marginea cearșafului
Sfaturi practice
- Spălați cearșaful bine înainte de prima utilizare
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30–40 °C (conform etichetei producătorului)
- Spălare recomandată: săptămânal, maxim 1x la 14 zile
- Recomandăm uscarea în uscător la temperatură joasă
Conținutul pachetului
- 1 buc cearșaf 180 x 200 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cearsafuri din Jersey cu elastic 180 x 200 cm |
|---|---|
| EAN: | 0710535826609 |
| Culoare: | Neagra |
| Material: | 100% microfibra |
| Gramaj: | 160 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Tip: | Pentru pat dublu |
| Cu elastic: | Da |
| Executie: | Intinzatoare, Cu elastic |
| Inaltimea optima a saltelei: | Pana la 20 cm |
| Intinzatoare: | Da |
| Dimensiune: | 180 x 200 cm |
| Uscarea in uscatorul: | Da |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)