Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic coral 200 x 220 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Compoziție: 100% bumbac
- Greutate: 170 g/m²
Culoare
- Coral
Dimensiuni
- Dimensiune: 200 x 220 cm
Caracteristici
- Material moale și rezistent cu durată lungă de viață
- Înaltă elasticitate, nu alunecă și menține bine
- Fără călcare
- Înfășurat cu elastic pe toată circumferința cearșafului
Sfaturi practice
- Spălați cu grijă cearșaful înainte de prima utilizare
- Temperatura recomandată de spălare: 30–40 °C (conform etichetei producătorului)
- Spălare recomandată: în fiecare săptămână, maxim 1x la 14 zile
- Recomandăm uscarea la temperaturi scăzute în uscător
Conținutul pachetului
- 1 bucată cearșaf 200 x 220 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cearsafuri din Jersey cu elastic |
|---|---|
| Culoare: | Roz |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 170 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 1 kg |
| Tip: | Pentru pat dublu |
| Cu elastic: | Da |
| Executie: | Intinzatoare, Cu elastic |
| Inaltimea optima a saltelei: | Pana la 20 cm |
| Intinzatoare: | Da |
| Dimensiune: | 200 x 220 cm |
| Uscarea in uscatorul: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)