Cuier de perete metalic KENAN 80 cm, negru
Produse asociate
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Pantofar TAYLOR ARTISAN cu structura neagra, 4 rafturi
In stoc
(4 buc)
392 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
355 Lei
–32 %
Oglinda rotunda cu raft Culoare negru, BREDO Ø70 cm
In stoc
(6 buc)
240 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
241 Lei
–44 %
Cos de rufe din bambus gri HOLDE
In stoc
(>10 buc)
133 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Cuier cu suport pentru incaltaminte TAYLOR ARTISAN 64x180 cm
In stoc
(5 buc)
363 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
33 Lei
–3 %
Organizator pentru cosmetice DELUXA ø 23 cm, transparent
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
de la 153 Lei până la –34 %
Oglinda rotunda de perete LEOBERT aurie - diverse dimensiuni
In stoc
(7 buc)
de la 100 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
250 Lei
–12 %
Suport pentru hartie igienica cu cos de depozitare BOREAS
In stoc
(5 buc)
219 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Set 2 carlige pentru calorifer baie SEZA, alb
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
63 Lei
–9 %
Perie de toaleta neagra cu suport negru, NATUREO
In stoc
(5 buc)
57 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
105 Lei
–9 %
Suport de perete pentru baie VERTO
In stoc
(3 buc)
95 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
14 Lei
–35 %
Prosop de maini KIDS pentru copii 30x50 cm verde
In stoc
(>10 buc)
9 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
487 Lei
–3 %
Banca cu spatiu de depozitare TAYLOR 104x30x48 cm, maro rustic
In stoc
(>10 buc)
471 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Metal: Negru
Dimensiuni
- Lățime: 80 cm
- Adâncime: 30 cm
- Înălțime: 10 cm
- Greutatea suportată a raftului: 2 kg
- Greutatea suportată a cârligului: 1 kg
- Greutate: 2,5 kg
Specificații
- Cuier metalic cu raft pentru hol
- Aspect industrial și minimalist
- Materialul de montare nu este inclus în pachet
Transformați holul într-un loc care vă întâmpină imediat ce ajungeți acasă – cuierul metalic practic cu raft nu numai că facilitează organizarea hainelor și accesoriilor, dar oferă și un accent stilat spațiului. În combinație cu o bancă sau o comodă mică, veți crea un colț funcțional unde să vă puteți așeza lucrurile confortabil, fără a tulbura impresia generală a interiorului. Chiar și un mic detaliu poate transforma spațiul de intrare într-o zonă primitoare și bine gândită pentru confortul zilnic.
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuier de perete |
|---|---|
| EAN: | 8714713133949 |
| Culoare: | Neagra |
| Material: | metal |
| Greutate: | 2,5 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Inaltime: | 10 cm |
| Adancime: | 30 cm |
| Forma mobilierului: | Rectangular, Drept |
| Locatie: | Montate pe perete |
| Tipul de locatie: | Polita de perete |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)