Scaun suspendat alb KOKON cu suport, perna alb-gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material textil: 100% poliester
- Ratan artificial
- Cadru din oțel
Culoare
- Alb
- Gri
Dimensiuni scaun
- Lățime: 108 cm
- Adâncime: 70 cm
- Înălțime: 115 cm
- Înălțimea șezutului: 72 cm
Dimensiuni suport
- Lățime: 102 cm
- Adâncime: 105 cm
- Înălțime: 195 cm
- Diametrul barei: 4,5 cm
- Încărcare maximă: 130 kg
Dimensiuni pernă (±5 cm)
- Lățime: 110 cm
- Lungime: 95 cm
- Lățimea tetieră: 45 cm
- Lungime tetieră: 20 cm
- Șezut: cca 60 × 45 cm
- Spătar: cca 55 × 45 cm
- Mânere laterale: cca 45 × 35 cm
Notă: Dimensiunile menționate pot varia ușor în funcție de metoda de măsurare și elasticitatea umpluturii.
Specificații
- Pachetul conține: scaun, perne, arc suspendat și suport
- Posibilitate de utilizare la interior și exterior
- Livrat în stare demontată
Avertismente de siguranță
- Folosiți scaunul doar după ce a fost complet asamblat. Asamblarea se face de către client pe propria răspundere.
- Înainte de utilizare, asigurați-vă că agățarea este bine fixată.
- Scaunul nu este destinat pentru balansări bruște laterale.
- Când folosiți suportul, așezați-l pe o suprafață netedă și solidă, unde poziția sa va fi stabilă (ex. podea, terasă pavata).
- Copiii sub 6 ani pot utiliza scaunul doar sub supravegherea unei persoane adulte.
Bucurați-vă de momente liniștite în propriul colț de relaxare. Scaunul suspendat nu este doar un loc de ședere, ci și o modalitate de a încetini și de a vă reîncărca cu energie nouă. Legănarea ușoară ajută la relaxarea corpului și a minții, fie că vă relaxați în grădină afară sau în interior citind cartea preferată. Datorită materialelor durabile și designului elegant, devine un accesoriu stilat pentru orice spațiu – și locul vostru preferat nou.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| Culoare: | Alb, Gri |
| Material: | Tesatura, Otel, Rattan artificial |
| Greutate: | 30 kg |
| Latime: | 102 cm |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 195 cm |
| Adancime: | 105 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Aspect: | Bancă balansoar |
| Cadru: | Da |
| Capacitate de incarcare: | 130 kg |
| Captuseal: | Cu captuseala |
| Forma mobilierului: | Ou |
| Inaltimea fotoliului: | 70 cm, 115 cm |
| Inaltimea Scaunului: | 72 cm |
| Latimea fotoliului: | 108 cm |
| Metoda de prindere: | Pe suport |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)