Suport alb pentru balansoar suspendat OTAN NEW TYPE 2
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material stativ
- Oțel: albă
Dimensiuni stativ
- Lățime: 102 cm
- Adâncime: 105 cm
- Înălțime: 195 cm
- Diametru bară: 4,5 cm
- Sarcină maximă: 130 kg
Specificații
- Perechea de arcuri este inclusă în pachet
- Potrivit pentru majoritatea scaunelor suspendate
- Stativul nu este destinat balansării puternice lateral
- Livrat în kit de asamblare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| EAN: | 08596605024654 |
| Culoare: | Alb |
| Material: | Otel |
| Greutate: | 14 kg |
| Latime: | 102 cm |
| Inaltime: | 195 cm |
| Adancime: | 105 cm |
| Capacitate de incarcare: | 130 kg |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)