Scaun suspendat alb KOLUMBIA, perna verde cu flori
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac cu amestec de poliester
- Metal
- Pernă: Poliester
Culoare
- Alb
- Verde
Dimensiuni
- Lățime: 80 cm
- Diametrul șezutului: 60 cm
- Înălțimea spătarului: 42 cm
- Înălțime totală: 130 cm
- Lungimea franjurilor decorative: 20 cm
- Înălțimea de la șezut la suspendare: 112 cm
- Lungimea frânghiilor de suspendare: 81/101 cm
- Capacitate de încărcare: 150 kg
Specificații
- Scaun suspendat în stil boho cu pernă
- Construcție metalică împletită cu frânghii moi
- Posibilitate de suspendare într-un sau două puncte
- Scaunul trebuie protejat de condițiile meteorologice nefavorabile
- Suportul nu este inclus în pachet
Legănatul nu este doar o distracție – este o modalitate naturală de a aduce calm și relaxare în agitația zilnică. Scaunul suspendat în stil boho aduce spațiului tău lejeritate și armonie, fie că îl poziționezi în grădină, pe terasă sau în interior. Este suficient să te așezi confortabil, să te lași legănat ușor și să te bucuri de momente care îți aparțin doar ție. Creează-ți propriul colț de relaxare, unde să îți reîncarci bateriile și să încetinești ritmul zilei.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| Culoare: | Alb, Verde |
| Material: | metal, Tesatura |
| Greutate: | 5 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 130 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Aspect: | Hamace |
| Cadru: | Nu |
| Captuseal: | Cu captuseala |
| Material scaun: | Bumbac, Poliester, Metal |
| Metoda de prindere: | Cu prindere |
| Stil: | Modern |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)