Scaun suspendat alb KOLUMBIA cu suport, perna bej-alb
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac cu adaos de poliester
- Metal
- Pernă: Poliester
Culoare
- Alb
- Bej
Dimensiuni scaun
- Lățime: 80 cm
- Diametrul scaunului: 60 cm
- Înălțimea spătarului: 42 cm
- Înălțimea totală: 130 cm
- Lungimea franjurilor decorative: 20 cm
- Înălțimea de la scaun la suspendare: 112 cm
- Lungimea frânghiilor suspendate: 81/101 cm
Dimensiuni suport
- Lățime: 102 cm
- Adâncime: 105 cm
- Înălțime: 195 cm
- Diametrul barei: 4,5 cm
- Sarcina maximă: 130 kg
Specificații
- Scaun suspendat în stil boem cu pernă
- Suport de suspendare inclus în pachet
- Construcție metalică împletită cu frânghii moi
- Scaunul ar trebui protejat de condițiile meteorologice nefavorabile
Legănarea nu este doar distracție – este un mod natural de a vă bucura de liniște și relaxare în agitația zilnică. Scaunul suspendat în stil boem va aduce în spațiul dumneavoastră lejeritate și armonie, fie că îl așezați în grădină, pe terasă sau în interior. Este suficient să vă așezați confortabil, să vă lăsați legănat ușor și să savurați momentele care sunt doar ale dumneavoastră. Creați-vă propriul colț de relaxare, unde să vă reîncărcați cu energie nouă și să încetiniți ritmul zilei.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Material: | metal, Tesatura |
| Greutate: | 19 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 130 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Aspect: | Hamace |
| Cadru: | Da |
| Captuseal: | Cu captuseala |
| Inaltime suport: | 195 cm |
| Latime suport: | 102 cm |
| Material scaun: | Bumbac, Poliester, Metal |
| Metoda de prindere: | Cu prindere |
| Stil: | Modern |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)