Scaun suspendat alb KOLUMBIA cu suport
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac cu adaos de poliester
- Metal
Culoare
- Alb
Dimensiuni scaun
- Lățime: 80 cm
- Diametrul șezutului: 60 cm
- Înălțimea spătarului: 42 cm
- Înălțime totală: 130 cm
- Lungimea franjurilor decorative: 20 cm
- Înălțime de la șezut la prindere: 112 cm
- Lungimea frânghiilor de suspendare: 81/101 cm
Dimensiuni stativ
- Lățime: 102 cm
- Adâncime: 105 cm
- Înălțime: 195 cm
- Diametrul tijei: 4,5 cm
- Încărcare maximă: 130 kg
Specificații
- Scaun suspendat în stil boho
- Stativul suspendat este inclus în pachet
- Construcție metalică împletită cu frânghii moi
- Scaunul trebuie protejat de condiții meteorologice nefavorabile
Legănatul nu este doar o distracție – este un mod natural de a-ți oferi liniște și relaxare în agitația zilnică. Scaunul suspendat în stil boho va aduce în spațiul tău lejeritate și armonie, fie că îl amplasezi în grădină, pe terasă sau în interior. Este suficient să te așezi confortabil, să te lași legănat ușor și să te bucuri de momentele care sunt doar ale tale. Creează-ți propriul colț de relaxare, unde să îți reîncarci energia și să încetinești ritmul zilei.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Material: | metal, Tesatura |
| Greutate: | 19 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 130 cm |
| Aspect: | Hamace |
| Cadru: | Da |
| Captuseal: | Fara captuseala |
| Inaltime suport: | 195 cm |
| Latime suport: | 102 cm |
| Material scaun: | Bumbac, Poliester, Metal |
| Metoda de prindere: | Cu prindere |
| Stil: | Modern |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)