Scaun suspendat alb KOLUMBIA
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac cu adaos de poliester
- Metal
Culoare
- Albă
Dimensiuni
- Lățime: 80 cm
- Diametru șezutului: 60 cm
- Înălțimea spătarului: 42 cm
- Înălțime totală: 130 cm
- Lungimea ciucurilor decorativi: 20 cm
- Înălțimea de la șezut la suspendare: 112 cm
- Lungimea frânghiilor de suspendare: 81/101 cm
- Capacitate de încărcare: 150 kg
Specificații
- Scaun suspendat în stil boho
- Structură metalică împletită cu frânghii moi
- Posibilitatea de suspendare într-unul sau două puncte
- Scaunul trebuie protejat de condițiile meteorologice nefavorabile
- Suportul nu este inclus în pachet
- Pernițele și pernele nu sunt incluse în pachet
Balansarea nu este doar o distracție - este un mod natural de a te bucura de liniște și relaxare în agitația zilnică. Scaunul suspendat în stil boho aduce în spațiul tău lejeritate și armonie, fie că îl așezi în grădină, pe terasă sau în interior. Este suficient să te așezi confortabil, să te lași ușor legănat și să savurezi momentele care îți aparțin numai ție. Creează-ți propriul colț de relaxare unde vei aduna energie nouă și vei reduce ritmul zilei.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotolii suspendate |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Material: | metal, Tesatura |
| Greutate: | 5 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Tip: | Agatat |
| Inaltime: | 130 cm |
| Model: | Fara motiv |
| Aspect: | Hamace |
| Cadru: | Nu |
| Captuseal: | Fara captuseala |
| Material scaun: | Bumbac, Poliester, Metal |
| Metoda de prindere: | Cu prindere |
| Stil: | Modern |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)